505 290 525

 

TURNIEJ INAUGURACYJNY – 16 LIPCA

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w turniejach oraz w rozgrywkach ligowych klubu tenisowego Timing.

Zgłosiło się już 25 chętnych osób. Z tego powodu chcielibyśmy zainaugurować wewnętrzny cykl rozgrywek turniejem open, który odbyłby się w zależności od liczby chętnych 16 lipca. Turniej będzie wstępem do stworzenia ligi, przydzielenia Państwa do odpowiednich grup. Oczywiście osoby, które chcą brać udział jedynie w turnieju nie będą brane pod uwagę przy rozpisywaniu grup do ligi.

Liga będzie rozgrywana na kortach klubu Tenisowego Timing. W każdym roku rozgrywamy 4 edycje ligi: letnia (lipiec, sierpień, wrzesień), jesienna (październik, listopad, grudzień), zimowa (styczeń luty, marzec) oraz wiosenna (kwiecień, maj, czerwiec). W każdym cyklu są 3 miesiące na rozgrywanie meczy w ramach grup. Każda edycja kończy się spadkiem lub awansem dwóch zawodników.

Start w lidze rozpoczyna się od najniższej grupy, jeżeli zawodnik nie brał udziału w turnieju inauguracyjnym.

Zasady rozgrywania meczy w lidze:

Zawodnicy rozgrywają dwa sety. Przy wyniku 1:1 rozgrywany jest super tie-break do 10 wygranych punktów. Za zwycięstwo otrzymuje się 2 punkty, za przegraną 1 a za walkower 0 punktów. Pod uwagę brany jest również wynik meczu (liczba wygranych gemów, setów). Punkty mają znaczenie do rankingu generalnego. Po każdym cyklu będzie organizowany turniej, w którym również będą mogły wziąć udział wszyscy chętni gracze. Na koniec całego rocznego cyklu odbędzie się zaś turniej Master – dla zawodników z największa liczą punktów w rankingu. Przewidziane atrakcyjne nagrody.

Dla osób rozgrywających ligę cena kortu latem to: 20,00 zł do godziny 15 oraz 35,00 zł po godzinie 15 oraz w weekendy.

Gorąco czekamy na zgłoszenia do turnieju inauguracyjnego! Wpisowe w turnieju to 50,00 zł!

Zasady rozgrywania turnieju:

Turniej inauguracyjny będzie rozgrywany systemem pucharowym. Zawodnicy będą grać do 9 wygranych gemów. Przy stanie 8:8 będzie rozgrywany super tie-break. Przewidziany jest również turniej pocieszenia (w zależności od liczby chętnych) tak więc każdy gracz rozegra co najmniej dwa mecze.

Na zgłoszenia czekamy do 13 lipca do godziny 20.00 Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową (biuro.timing@o2.pl) i telefonicznie (505 290 525).

TURNIEJ1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

*